Këto fjalë të Xavit nuk do t’u pëlqejnë tifozëve të Realit

Këto fjalë të Xavit nuk do t’u pëlqejnë tifozëve të Realit

Xavi Hernandez ka dhënë një intervistë të gjatë së fundmi dhe ka folur edhe mbi ecurinë e Barcelonës në Champions League.më shumë në Insporti.com.