Këto janë fjalët e Milot Rashicës pas dy golave që i shënoi sot

Këto janë fjalët e Milot Rashicës pas dy golave që i shënoi sot

Milot Rashica ka folur pas dy super golave që i shënoi sot në fitoren e Werder Bremenit.Rashica shënoi dy gola përballë Augsburgut (në minutat 5′, 28′), para se të largohej nga loja 10 minuta para fundit të pjesë së parë, shkaku i një lëndimi.

22-vjeçari nga Vushtrria, që ka shënuar tre gola në pesë ditët e fundit me Werderin, u shpreh shumë i kënaqur me fitoren e sotme, dhe atë ndaj Dortmundit.

Lexoni çfarë ka thënë Rashica pas ndeshjes