Këtu mund ta ndiqni live konferencën e Nismës Socialdemokrate

Nisma Socialdemokrate në orën 15:00 do të mbajë konferencë për media.

Së fundi, partia e Famtir Limajt ka qenë shumë e zëshme për votat të cilat kanë ardhur nga Serbia, dhe ka kërkuar vazhdimisht që ato të mos pranohen fare nga KQZ-ja.

Konferencën mund ta ndiqni live në videon e mëposhtme: 

Nisma Socialdemokrate në konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Gepostet von Insajderi am Samstag, 26. Oktober 2019