Këtu mund ta shikoni LIVE finalen e Nora Gjakovës në Antalya Grand Prix

Këtu mund ta shikoni LIVE finalen e Nora Gjakovës në Antalya Grand Prix

Nora Gjakova ëshstë një prej tri xhudistëve të Kosovës që kën arritur të plasohen në finale të Grand Prix Turneut në Antalya të Turqisë. Përderisa Fjolla Kelmendi fitoi medaljen e argjendtë dhe u mposht nga portugezja Costa, në finalen e kategorisë -48kg, Distria Krasniqi fitoi medaljen e artë pasi mundi britaniken Chelsea Gilles në finalen e kategorisë -52kg.

Linkun për të parë drejtpërdrejt finalen e kategorisë deir në 57kg, e ka publikuar Insporti.