KF Malisheva vazhdon bashkëpunimin me dy lojtarë

KF Malisheva vazhdon bashkëpunimin me dy lojtarë

Klubi cili do të luaj edicionin e ardhshëm në Superligën e Kosovës, KF Malisheva, ka vazhduar kontratën e bashkëpunimit me dy lojtarë, shkruan Insajderi.

Bëhet fjalë për Donart Vitijën dhe Ardian Hotin.

Dy futbollistët janë “blinduar” nga Malisheva duke vazhduar kontratën me klubin.

Njoftimi është bërë zyrtarë nga vetë klubi./insajderi.com