KF Partizani dhe Liverpooli kanë ëndrrën e përbashkët

KF Partizani dhe Liverpooli kanë ëndrrën e përbashkët

Tash e dy dekada tifozët e KF Partizanit dhe FC Liverpool, kanë ëndrrën e njëjtë, e kjo ëndërr është titulli i kampionit.

Skuadra nga kryeqyteti i Shqipërisë (Tirana), nuk e ka fituar titullin e kampionit për 25 vite dhe në këtë sezon është duke treguar se ka ardhur koha që titulli i kampionit të rikthehet në sirtarët e klubit, shkruan Insporti.com.