Kidda dhe Capital T lansojnë projektin e shumëpritur “Magji”

Kidda dhe Capital T lansojnë projektin e shumëpritur “Magji”

Kidda dhe Capital T, kanë lansuar projektin e shumëpritur “Magji”, shkruan Insajderi.

Që të dy artistët ndanë sekuenca nga kënga e re , derisa postimet e tyre morën komente të shumta.

Instrumentali i prodhimtarisë muzikore kësaj radhe i është besuar producentit Rzon, kurse klipin e ka xhiruar Valon Aziri.

Deri më tani kënga ka marrë afër 400 mijë klikime në platformën Youtube.

Kënga e fundit e Capital T ishte “Rrushe”, ndërsa ajo e Kiddës është bashkëpunimi me Dardanin të quajtur” Pale” e lansuar dy muaj më parë./Insajderi