Kim Kardashian detyrohet të largohet nga shtëpia në Kaliforni

Kim Kardashian detyrohet të largohet nga shtëpia në Kaliforni

Kim Kardashian u ka kërkuar fansave të saj që të luten për Calabasas, pasi ylli “Keeping up with the Kardashians” u detyrua të braktisë shtëpinë e saj bashkë me fëmijet për shkak të zjarrit që kishte rënë në zonën ku banon.

Ajo pas u largua nga vendi në një largësi nga aeroplani privat  ka postuar  në Instagram foto të zjarrit në Kaliforni, e cila zbuloi se ajo kishte vetëm 1 orë për të paketuar dhe evakuuar shtëpinë, pasi situata ata ishte emergjente.