Kim Kardashian dhe Paris Hilton bëhen prap shoqe

Kim Kardashian dhe Paris Hilton bëhen prap shoqe

Kim Kardashian para pak ditësh ka thënë se Paris Hilton e ka ndihmuar të ketë karrierën që ka.

Të dy yjet janë bërë bashkë për një natë vajzash, të cilën Kim e dokumentoi në një story Instagrami.

Ato e shijuan shoqërinë me njëra tjetrën dukë bërë selfie e video glamuroze.

Të dyja dukeshin shumë bukur, me makeup në nuance natyrale, përderisa Paris më vonë vendosi syze të kuqërremta.

“Unë do të bëja shumë për Paris, ajo më dha karrierën që e kam. Dhe unë jam shumë mirënjohëse”.

Kim kishte punuar si organizuesja e dollapit të Paris dhe ishte paraqitur disa here në reality show-n e Paris “The Simple Life”./Insajderi.com