Kim Kardashian feston sonte një përvjetorë të rëndësishëm

Kim Kardashian feston sonte një përvjetorë të rëndësishëm

Kim Kardashian dhe Kanye West festojnë përvjetorin e tyre 3 vjeçar sot (24 maj), dhe Kim i shkruar atij një mesazh shumë të ëmbël për të përkujtuar ditën e tyre të veçantë, raporton Just Jared.

“Zemër, urime 3 vite martesë! Të falënderoj që je burri dhe babai më i mirë. Të dua shumë, “shkroi Kim në aplikacionin e saj.

Kim po ashtu ndau disa fotografi në aplikacionin e saj. “Nuk mundem të besoj që kanë kaluar 3 vite! Për përvjetorin e dasmës sonë unë dua të ndaj një fotografi të fustanit tim të cilin e ka qepur Riccardo Tisci,” shtoi Kim.