Kim Kardashian ka zgjedhur një mënyrë bizarre për të festuar ditëlindjen e 40-të

Kim Kardashian ka zgjedhur një mënyrë bizarre për të festuar ditëlindjen e 40-të

Kim Kardashian është fotografuar duke dalë nga maja e një torte gjigande në një fotosesion të çuditshëm të ditëlindjes për 40 vjetorit të saj  që shënohet javën e ardhshme.

Duke sfiduar vitet e saj, Kim po dukej e përsosur dhe pa rrudha ndërsa merrte poza para kamerës.

Ideja ishte të dukej si një qiri ndërsa ajo dilte nga maja e një torte gjigande.

39-vjeçarja madje arriti të dukej glamuroze ndërsa merrte në mënyrë të çuditshme për të theksuar linjat e saj të bollshme në kamerë me një bikini të vogël ngjyrë argjendi.

Ylli nuk la shumë hapësirë për imagjinatë e veshur me bikini dhe një palë pantallona të tejdukshme.

Kim i mbajti fansat të vëmendshëm, duke postuar një video prapa skenave të xhirimit të saj në historinë e saj në Instagram që 190 milion ndjekësit e saj të shijonin.

Xhirimi ishte për të bërë fotografi promovuese për linjën e saj të re të titulluar të bukurisë KKW, për nder të 40-vjetorit të saj të ardhshëm.

Koleksioni Opalescent i inspiruar nga guri i lindjes së Kim, opali – do të dalë në kohën dhe datën e saktë të lindjes së Kim në mënyrë që adhuruesit të mund të marrin pjesë edhe në aksionin e ditëlindjes./Insajderi.com

Burimi: Mirror