Kim Kardashian kritikohet nga fansat për dekorimet e Krishtlindjes, shikoni në çka ngjasojnë

Kim Kardashian kritikohet nga fansat për dekorimet e Krishtlindjes, shikoni në çka ngjasojnë

Ajo e rikrijoi parkun ‘Jurassic’ për ditëlindjen e katërt të djalit të saj, Saint, si një sukses të madh.

Sidoqoftë, shumë prej fansave të superyllit nuk ishin të kënaqur me dekorimet e festave të fundvitit që ka realizuar Kim Kardashian, pasi mendojnë se duken si tampona.

MOS E HUMBISNI > A ka bërë Skivi seks me Samantën?! Shikoni se çka thotë!

“A jam i vetmi që mendon se dekorimet e Krishtlindjeve të Kim Kardashian duken si tampona, nuk duket si dekor i Krishtlindjeve”, shkroi një fans në Twitter.

Një fans tjetër i mërzitur ka shkruar, “Unë jam në fakt kaq i habitur në pemët ose dekorimet e Krishtlindjeve të Kim ose çfarëdo qoftë që janë ato”.

Nëna e katër fëmijëve nuk dukej se ishte dakord me mendimet e fansave, duke thënë për dekorimet e saj: “Unë i dua ato. Ata janë aq të çuditshëm, si Whoville, por të gjithë të bardhë”.

Qasja e minimalizmit të saj dhe Kanye West përmban korridorin e tyre gjigant të veshur me pemë me gëzof të bardhë që ajo shpjegoi i kujton asaj Whoville nga ‘How Grinch Stole Christmas’.

Ajo më vonë tregoi pemën e saj spektakolare që shfaqte vetëm drita të ndritshme të bardha dhe zbukurime të Krishtëlindjes.

Vështrimi i dekorimit të pushimeve të Kim vjen pasi çifti kishte një rregull të rreptë që ata të mos shfaqnin rezidencën e tyre Hidden Hills në mediat sociale. /Telegrafi

 

A ka bërë Skivi seks me Samantën?! Shikoni se çka thotë!