Kim Kardashian shpërthen në lot gjatë një takimi me bashkëshortin e saj

Kim Kardashian shpërthen në lot gjatë një takimi me bashkëshortin e saj

Kim Kardashian dhe Kanye West u bënë për herë të parë që nga tubimi katastrofik i fushatës në Karolinën e Jugut një javë më parë, dhe vendi që frekuentuan ishte një nga pikat e fast food-it Wendy’s, shkruan TMX, transmeton Insajderi.

Kim fluturoi në Cody, WY të ku ajo ishte duke u përpjekur dëshpërimisht të bindë Kanye për trajtim mjekësor për një episod serioz, bipolar. Ai nuk ishte i gatshëm ta dëgjonte atë, shkruan TMZ, dhe ajo nuk di se si mund ta ndihmojë.

Kanye i kërkoi falje publikisht Kim-it këtë të shtunë për një koment që ai bëri dhe që e lëndoi atë.

TMZ publikoi disa fotografi ku çifti shihen në një makinë dhe Kim e cila ka shpërthyer në lot. Ajo duket dukshëm tejet e mërzitur teksa mundohet të bindë bashkëshortin e saj se ka nevojë për ndihmë mjekësorë. /Insajderi.com