Konkurrentet e "Për'puthen" brenda një kohe të shk" />

Kirurgia plastike nxjerr zbuluar ndryshimet drastike të konkurenteve të “Për’puthen”

Kirurgia plastike nxjerr zbuluar ndryshimet drastike të konkurenteve të “Për’puthen”

Konkurrentet e “Për’puthen” brenda një kohe të shkurtër u bënë fytyra të njohura publike dhe në mesin e më të ndjekurave në rrjetet sociale.

Nga fillimi e deri tani ato kanë bërë ndryshime drastike në dukjen e tyre fizike.

Këto ndërhyrje i ka konfirmuar edhe mjekja kirurge, Senera Hoxha, në një intervistë në “Shqipëria live”.

Tea është protaginistja që la gojëhapur të gjithë. Senera thotë se ndërhyrja që ka bërë për dobësim ka ndikuar shumë, por, “duket që ka bërë ‘photoshop’ në fotot e fundit, pasi nuk mund të jetë aq e tonifikuar, pas atij ndryshimit të madh në peshë”.

Melisa shtoi se ka ndërhyrë në buzë dhe Sindi ka ndryshuar vetëm mënyrën e të bërit makeup.
Për Ledianën, thotë se “Ka bërë mbushje te rrudhat midis hundës dhe gojës, mbushje të buzëve”.

Për Antonelën ajo tregoi se është paciente e saj dhe tha “Ka bërë disa gjëra të vogla mirëmbajtëse, riharmonizim të mollëzave, që profili i saj të dukej më bukur”.