Kjo dyshohet të jetë paisja që shpërtheu në Ferizaj

Kjo dyshohet të jetë paisja që shpërtheu në Ferizaj

Një shpërthim bombole në Ferizaj la të lënduar mbi 40 persona, njofton Insajderi.

Indeksonline ka publikuar një fotografi ku pretendohet të jetë paisje e cila trazoi Ferizajin të martën.

Nga shpërthimi katër persona janë dërguar në Turqi e dy të tjerë në Austri.

Shpërthimi ndodhi në “Steak House” dhe raportohet se kuzhinieri dhe pronari i kompanisë ishin më të rrezikuarit. /Insajderi.com