Kjo është lidhja midis Haxhi Krasniqit dhe Elvana Gjatës

Kjo është lidhja midis Haxhi Krasniqit dhe Elvana Gjatës

Boksieri Robin Krasniqi, i lindur si Haxhi Krasniqi në Junik, të shtunën do të mbrojë titullin evropian në federatën EBU, në duel me gjermanin Stefan Hartel.

Ky do të jetë një nga meçet më të rëndësishme në karrierën e Krasniqit, meqë siç është shkruar në media, “mund të humbasë shumë nëse humb meçin”, duke iu referuar vështirësive që to di kishte që të kthehet në krye të rang listës evropiane sërish.

Edhe në këtë meç, Kransiqi pritet që në ring të hyjë me këngën e Elvana Gjatës “Kuq e Zi”, që njëkohësisht paraqet edhe “lidhjen” midis boksierit të famshëm dhe këngëtares seksi.

Artikullin e plotë e gjeni në Inporti.