Kjo është surpriza që ia bëri Sinan Hoxha bashkëshortes

Kjo është surpriza që ia bëri Sinan Hoxha bashkëshortes

Andrra Destani është bashkëshortja e këngëtarit të famshëm Sinan Hoxhës, e cila sot është duke festuar ditëlindjen.

Këngëtari ka vendosu ta surprizojë atë me një torte e vëmendja shkoi menjëherë tek fishekzjarret mbi të.

“Gëzuar ditëlindjen dashuri”, ka shkruajtur ai.

Videoja e postuar nga ai është realizuar në mesnatë në një ambient shumë të ngrohtë dhe festiv.

Po ashtu çifti pas martesës kanë sjellur në jetë edhe një fëmijë, i cili shpesh herë bëhet pjesë e postimeve të tyre.