Arbenita ka befasuar të gjithë me një postim në Instagram.
Në medie qarkulluan thashetheme se Arbenita dhe Fero j" />

Kjo fotografi tregon a është ndarë Fero nga Arbenita

Kjo fotografi tregon a është ndarë Fero nga Arbenita

Arbenita ka befasuar të gjithë me një postim në Instagram.

Në medie qarkulluan thashetheme se Arbenita dhe Fero janë ndarë, por kjo po del të mos jetë e vërtetë.

Modelja së fundi përmes një postimi, ka përkrahur Feron për projektin e ri muzikor, të cilin e ka publikuar në orët e para të ditës së sotme.

Për ndryshe, ajo së fundi kishte udhëtuar në Berlin, ku reperi është zhvendosur për të jetuar.

Nga e gjithë kjo kuptohet se dyshja nuk janë ndarë, por romancën e tyre po tentojnë ta shijojnë jashtë vëmendjes së medieve.

Për ndryshe, Fero publikoi këngën “Jom rrit” si projektin e tij të parë pas daljes nga “On Records”.