fbpx

Klubi i Superligës akuzon rëndë FFK-në

Klubi i Superligës akuzon rëndë FFK-në

Ndeshja ndërmjetë Lirisë dhe Drenicës është mbyllur me barazim në kuadër të IPKO Superligës së Kosovës.

Liria ishte nikoqire e skuadrës së Drenicës, ndeshje kjo e zhvilluar në stadiumin e qytetit të Prizerenit, e vlefshme për xhiron e 22-të, shkruan Insporti.com.