Klubi i Superligës fillon bisedimet me Rashkajn, synon ta transferojë në janar

Klubi i Superligës fillon bisedimet me Rashkajn, synon ta transferojë në janar

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Anel Rashkaj, është divorcuar me skuadrën e tij.

Mesfushori përmes llogarisë së tij në Facebook ka falënderuar skuadrën suedeze, Eskilastuna, për bashkëpunimin.

“Falënderoj AFC Eskilstuna për bashkëpunimin dhe ju uroj suksese në të ardhmen”, ka shkruar 29 vjeçari. Më shumë në Insport.