Koalicioni – përfundon pa marrëveshje takimi Kurti-Mustafa

Koalicioni – përfundon pa marrëveshje takimi Kurti-Mustafa

Ka përfunduar pa marrëveshje takimi i sontëm ndërmjet Albin Kurtit dhe Isa Mustafës.

Të njëjtit janë pajtuar që takimet t’i intensifikojnë gjatë ditëve në vazhdim – deri në arritjen e marrëveshjes përfundimtare, shkruan Insajderi.

Kështu ka thënë para mediave Besian Mustafa, zëdhënësi për media i Lidhjes Demratike të Kosovës, menjëherë pasi ka përfunduar takimi.

Ai nuk ka dhënë asnjë detaj tjetër, pos asaj që takimet do të vazhdojnë gjatë ditëve në vazhdim.

Lexo edhe:

Koalicioni – përfundon pa marrëveshje takimi Kurti-Mustafa