Koalicioni LDK-AAK, vjen lajmi i fundit nga Isa Mustafa dhe Ramush Haradinaj

Në Hotelin Sirius po zhvillohet një takim në mes të kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, dhe kryetarit në detyrë të AAK-së, Ramush Haradinajt. Siç mësohet, LDK dhe AAK po qëndrojnë mirë në pikat që po diskutohen, dhe po presin që mandatari t’i jepet kësaj të pares. Për më të rejat e fundit, Gazeta Insajderi do … Continue reading Koalicioni LDK-AAK, vjen lajmi i fundit nga Isa Mustafa dhe Ramush Haradinaj