fbpx

“Kodi XXX” – A e keni parë episodin e ri të Schengen Visa?

“Kodi XXX” – A e keni parë episodin e ri të Schengen Visa?

Episodi i 14-të i serialit të famshëm “Schengen Visa” paraqet diçka spektakolare.

Axhi Basri i tregon Ibrahimit që mashanë Rusi është aktore e filmave për të rritur dhe sigurisht që Ibrahimi shokohet nga kjo e vërtetë.

Gjatë gjithë episodit secili mundohet në mënyrën e vet që me e kthjell Ibrahimin mirëpo secili gabojnë me storiet që i zgjedhin për të i’a tregu.

Për të ditur më shumë se çka ndodhë në këtë episodi, shikojeni atë në Gjirafa Video më poshtë.

Seriali “Schengen Visa” është prodhim i Gjirafa Studios dhe shfaqet vetëm online në GjirafaVideo.com./ Insajderi.com