Koeman largon edhe një lojtar nga Barcelona

Koeman largon edhe një lojtar nga Barcelona

Trajneri i ri holandez i Barcelonës, Ronald Koeman, po vazhdon që të largojë lojtarë nga klubi për shkak të projekti të ri të cilën ai do ta ketë me Barcelonën.

Rafinha do të jetë lojtari tjetër që do të largohet nga Barcelona, raporton Sin Concesiones.

Barcelona beson që nga shitja e tij do të përfitojë 14 milionë euro.

Për brazilianin interesim kanë shfaqur disa skuadra nga Premierliga.

Braziliani iste i huazuar tek Celta Vigon dhe me klubin blaugrana ka kontrat edhe një vit. /Insajderi.com