Konfirmohet lidhja e Kanye West me ish-të dashurën e Cristiano Ronaldos

Konfirmohet lidhja e Kanye West me ish-të dashurën e Cristiano Ronaldos

Kanye West dhe Irina Shayk janë në lidhje! Reperi kërcen me ish modelen e Bradley Cooper në një udhëtim shumë romantik në Francë për ditëlindjen e tij të 44-të, vetëm disa muaj pasi u nda Kim Kardashian.

Në imazhet ekskluzive të marra nga DailyMail.com, Kanye shihet duke bërë një shëtitje romantike me modelen 35-vjeçare, Irina Shayk, në Provence të Francës, transmeton Insajderi.

Kim Kardashian zyrtarisht ka bërë kërkesë në fund të shkurtit për t’u divorcuar nga Kanye pas gati 7 vitesh martesë.

Irina dhe Kanye sigurisht që nuk janë të huaj me njëri-tjetrin, pasi kanë qenë të lidhur për më shumë se një dekadë, në vitin 2010 kur Irina luajti rolin e engjëllit në videoklipin e Kanye.

Çifti aktualisht po qëndrojnë në hotelin luksoz Boutique Villa La Coste, ku suitat variojnë nga 1,250 – 1,550 € për natë.

Sidoqoftë, reperi besohet të ketë marrë me qira ndërtesën luksoze dhe ka qëndruar gjithsej tre netë me Irinën.

Të mërkurën, Kanye dhe Irina u panë duke u ulur në një aeroport të New Jersey së bashku duke fluturuar nga ikja e tyre romantike franceze./Insajderi.com

EKSKLUZIVE: Kanye West kërcen me Irina Shayk ndërsa dyshja janë parë në një shëtitje romantike në Francë në ditëlindjen e tij të 44-të