Kourtney Kardashian nuk i pengon dallimi prej 18 vitesh në moshë të ish-it të saj dhe të dashurës së tij të re

Kourtney Kardashian nuk i pengon dallimi prej 18 vitesh në moshë të ish-it të saj dhe të dashurës së tij të re

Kourtney Kardashian thuhet se nuk ka “asnjë problem” me hendekun prej 18 vjetësh të Scott Disick me të dashurën e re të përfolur Amelia Hamlin.

Ylli i KUËTK, 41 vjeç, i cili ndan tre fëmijë me Scott; djemtë Mason, 10, dhe Reign, 5 dhe vajza 8 vjeçare Penelope, thuhet se “i pëlqen” kur Scott është në lidhje.

Arsyeja është se Kourt thuhet se mendon se Scott është “më i përgjegjshëm” si prind kur është në një marrëdhënie.

Për më tepër, Kourtney e cila u takua me Scott nga 2006 deri në 2015, nuk është xheloz për romancën e 37-vjeçarit me 19-vjeçaren, sepse “nuk po ndikon keq në të si prind”, raporton TMZ.

Scott ishte fotografuar javën e kaluar me Amelia të veshur me bikini ndërsa çifti bënte një shëtitje romantike në një plazh./Insajderi.com

Mirror