Krasniqi: Vitorja u rrah nga kriminelët që e kërcënuan për aktivitetin e Blerandit

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi ka thënë se është tronditur nga sulmi kundër bashkëshortes së ministrit Blerand Stavilecit. Krasniqi ka thënë se kriminelët e kanë rrahur Vitore Stavilecin dhe e kanë kërcënuar për punën që po e bën bashkëshorti i saj, Blerandi. “Jam i tronditur me sulmin e sotëm ndaj Vitore … Continue reading Krasniqi: Vitorja u rrah nga kriminelët që e kërcënuan për aktivitetin e Blerandit