Kris Jenner e anuloi Keeping Up With The Kardashians pasi Kim, Kourtney dhe Kylie kërcënuan të heqin dorë

Kris Jenner e anuloi Keeping Up With The Kardashians pasi Kim, Kourtney dhe Kylie kërcënuan të heqin dorë

Kris Jenner mori vendimin për të anuluar serialin pasi 3 nga vajzat e saj kërcënuan se do të heqin dorë. Mirëpo Khloe dhe ish i dashuri i Kourtney Scott Sisick janë shumë të dëshpëruar, thonë miqtë e tyre.

“Familja është mbyllur në një debat të vazhdueshëm për të ardhmen e këtij reality shoë”, ka thënë një burim i afërt.

“Kim ka gjithë ato drama që janë duke ndodhur me Kanye Ëest, ai po refuzon të tregojë gjëra personale në serial dhe është duke u rritur presion për të”.

“Ndërsa Kylie është duke bërë milionat me linjën e saj të grimit, nuk më nevojë për famë dhe për të qënit në qendër të vëmendjes”.

Filmimet e serialit iu impononin vajzave të ishin në LA me familjen e tyre, ndërsa tani janë të lira të udhëtojnë e të shëtisin lirshëm./Insajderi.com

Burimi: The Sun