Kryendeshja Prishtina – Llapi, Drita i shkon liderit të Superligës

Kryendeshja Prishtina – Llapi, Drita i shkon liderit të Superligës

IPKO Superliga e Kosovës sot vazhdon me kryendeshjen e javës së 31-të Prishtina – Llapi, shkruan Insporti.com.

Të dy skuadrat janë në garë për titull të kampionit dhe kanë pikë të barabartë por që Llapi renditet në pozitën e dytë për shkak të gol dallimit më të mirë.