Kryetari i Bergamos: Ndeshja me Valencian ishte si një “bombë biologjike”

Kryetari i Bergamos: Ndeshja me Valencian ishte si një “bombë biologjike”

Kryetari i Bergamos është i bindur se ndeshja e parë e 1/8-ës së finales së Ligës së Kampionëve, e luajtur mes Atalantës dhe Valencias në ‘San Siro’ më 19 shkurt, shkaktoi një përhapje masive të Koronavirusit në Itali dhe Spanjë, më shumë në Insporti.com.