Kryetari i Prishtinës kurorëzoi MC Kreshën dhe Erzinën

Kryetari i Prishtinës kurorëzoi MC Kreshën dhe Erzinën

Reperi MC Kresha sonte ka kurorëzuar me martesë lidhjen e tij me Erzinën.

Çifti e kanë mbajtur krejtësisht sekrete martesën e tyre, dhe sonte ata po kurorëzohen në një ceremoni tejet private.

 

Në rrjete sociale, tashmë veç kanë filluar të dalin pamje nga dasma e cila po mbahet në një restaurant në Prishtinë. Ata i kurorëzoi i pari i Prishtinës Shpend Ahmeti, ndërsa kjo është video ku i thonë ‘po’ njëri-tjetrit.

Shikoni pamjet:

View this post on Instagram

MC Kresha dhe Erzina i thanë po njëri-tjetrit😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on