“Kujdes kur flisni për Vokrrin!”, sulmi ndaj Ivan Bogdanov dhe huliganëve!

“Kujdes kur flisni për Vokrrin!”, sulmi ndaj Ivan Bogdanov dhe huliganëve!

Ndeshja Mali i Zi-Kosovë u shoqërua nga një “rrebesh” polemikash sa i përket largimit të trajnerit Ljubisa Tumbakovic, serb, që nuk pranoi të ndeshej përballë Kosovës, teksa tri lojtarët, Kosovic, Sekic dhe Jankovic nuk bënë të njëjtin veprim, edhe pse gjithashtu serbë, më shumë në Insporti.com.