Kuotat e bastoreve për super meçin Ruiz JR – Joshua

Kuotat e bastoreve për super meçin Ruiz JR – Joshua

Me fillim të orës tonë lokale 21:30, meçi i shumë pritur në mes të boksierit meksikan, Andy Ruiz JR dhe boksierit anglez Anthony Joshua.

Kompania e njohur e basteve “bet365” ka vendosur këto kuota për këtë meç, më shumë në Insporti.com.