Kur do të luhen ndeshjet mes Skënderbeu dhe Partizanit të Beogradit?

Kur do të luhen ndeshjet mes Skënderbeu dhe Partizanit të Beogradit?

Është hedhur sot në Monaco shorti i grupeve të Europa League. Skënderbeu u vendosën në grupin B së bashku me Dynamo Kyiv, Young Boys dhe Partizanin e Beogradit.

Pas hedhjes së shortit është përcaktuar dhe kalendari i ndeshjeve. Skënderbeu do ta nisë aventurën Europiane në 14 shtator ndaj Dynamo Kyiv në transfertë.

 

KALENDARI I PLOTË:

MD – 1 / 14 September 2017

FC Dynamo Kyiv – KF Skënderbeu

MD – 2 / 28 September 2017

KF Skënderbeu – BSC Young Boys

MD – 3 / 19 October 2017

KF Skënderbeu – FK Partizan

MD – 4 / 2 November 2017

FK Partizan – KF Skënderbeu

MD – 5 / 23 November 2017

KF Skënderbeu – Dynamo Kyiv

MD – 6 / 7 December 2017

BSC Young Boys – KF Skënderbeu