Kur Zayn Malik dhe Gigi Hadid festuan Bajramin sipas zakoneve palestineze

Kur Zayn Malik dhe Gigi Hadid festuan Bajramin sipas zakoneve palestineze

Zayn Malik dhe Gigi Hadid janë bërë ndër çiftet më të famshme në botë, por pavarësisht famës së tyre globale, të dy kanë mbajtur akoma kulturat e tyre të Azisë së Jugut dhe Lindjes së Mesme, njofton Isajderi.

Ndërsa këngëtari 27 vjeçar ka rrënjë në Pakistan, e dashura e tij 25-vjeçare supermodele gjithashtu shpesh shihet duke shfaqur trashëgiminë e saj palestineze.

Fotografitë e çiftit që qarkullojnë gjatë festës së Bajramit, së fundmi kanë kënaqur fansat ‘desi’ të çiftit teksa të dy ishin me veshje etnike, të quajtura kameez shalwar.

Gigi Hadid, Zayn Malik celebrate Eid in style; dress up in ethnic ...

Fotografitë virale ishin nga viti 2018 kur dy të dashuruarit fluturuan për në Angli për të festuar me nënën e Zayn-it, Trisha dhe motrat Donia, Waliyha dhe Safaa.

Burimi: Page Six