Kush është e dashura e MC Kreshës – Lyrical Son zbulon diçka

Kush është e dashura e MC Kreshës – Lyrical Son zbulon diçka

Reperët e njohur shqiptarë Mc Kresha dhe Lyrical Son së fundmi ishin të ftuar në emisionin e ri televiziv “Kalifornia” ku ata janë pyetur për shumë gjëra rreth jetës së tyre.

Krahas pyetjeve që janë bërë rreth asaj se çfarë u pëlqen atyre, apo cila është pika më e fortë e më e dobët e njëri tjetrit, janë bërë edhe pytje më të ‘rënda’.

Gjatë pytjes që ju bë shokut të Kreshës, Lyrical Son se cili është emri i të dashurës së Kreshës, situata u bë interesante.

Lyrical Son nuk e zbuloi emrin duke shkruar vetëm “X X X X X” .

Teksa Kresha me shaka i tha se ke harruar edhe një X për të kompletuar emrin, që la të kuptohet se aj është në një lidhje dashurie, por që ka vendosur që të mos e bëj publike