Kush me kë përballet në Superligë?

Kush me kë përballet në Superligë?

Të premten do të zhvillohet vetëm një ndeshje, në kuadër të Superligës së Kosovës në futboll, për javën e 25-të.

Drita është nikoqir i ekipit Ferizaj, ndeshja zhvillohet nga ora 17:00.

Të shtunën kemi tri përballje, Drenica – Flamurtari, Gjilani – Vushtrria dhe Prishtina – Dukagjini.

Këto përballje zhvillohen nga ora 17:00, përveç Prishtinës që në Fadil Vokrri luan nga ora 19:00

Të dielën kemi ndeshjet më të forta: derbi Feronikeli – Llapi dhe Ballkani – Trepça ’89.

Edhe këto takime zhvillohen na ora 17:00.

/Insajderi.com/