Kush nuk do ta donte një laptop si ky?

Kush nuk do ta donte një laptop si ky?

Apple vazhdon të sjellë modele të avancuara dhe cilësore të produktëve që çdo hëre mahnisin dhe plotsojnë në maksimum konsumatoret.

Njihuni me MacBook Air 13, 1.6GHz, 128GB, i hirtë, një model i përkryer.

Ekrani mahnitës Retina me drita LED, kontrast të lartë, dhe diapazon të gjërë të ngjyrave e bënë pamjën të përsosur për sytë tuaj. Sigurisht kur keni katër herë më shumë piksela sesa ekranet HD, e shijonë çdo gjë më mirë.

Po ashtu edhe përformanca është më e lartë, falë procesorit Intel të gjeneratës së 8të me SSD më të shpejtë, kapacitet më të lartë të memories operative RAM si dhe kartelës grafike Intel UHD Graphics.

I hollë dhe i lehtë që e bën shumë praktik për bartje, mund ta merni me vete kudo, me peshë prej 1.25 kilogram dhe 15.9mm trashësi. Si dhe është ekologjik i krijuar 100% nga alumini i ricikluar.

Ndriçmimi individual i butonave e bën tejet praktike dhe atraktive tastieren, gjithashtu vlen të përmended padi i mausit me Force Touch që është i ndjeshëm ndaj prekjes në cilëndo pjesë të tij.

Këtë model të MacBook Air mund ta gjeni  tashmë në gjirafa50.com, për më shumë specifika dhe detaje si dhe për ta porositur online klikoni këtu: MacBook Air 13, 1.6GHz, 128GB