Kush po “llaston” Melisën me buqeta lulesh?

Kush po “llaston” Melisën me buqeta lulesh?

Melisa dhe Andi janë një nga dyshet më të përfolura ditëve të fundit për një lidhje të mundshme.

Është përfolur se Andi dhe Melisa kanë krijuar një lidhje me njëri-tjetrin jashtë programit dhe jane publikuar disa foto që i kanë shtuar akoma më shumë këto dyshime.

Në rrjete sociale qarkulluan disa foto të Andit dhe Melises, të cilat bënë shumë dyshime tek fansat. U publikuan foto te protagonistëve ku shfaqen me të njetin kapuç në kokë.

Ditën e djeshme u vërejtën edhe disa detaje të tjera që vërtetonin se ishin bashkë.

Melisa kishte veshur këto ditë këmishën e Andit, teksa ka ndarë edhe video në InstaStory.

Meqë dyshohet se dyshja po shijojnë lidhjen e tyre në qetësi, Melisa s’ka mundur ta mbajë dot për vete një dhuratë romantike që supozohet se ia ka bërë Andi.

Ai duket se i ka dhuruar një buqetë gjigante me trëndafila, brenda së cilës ishte e formuar shkronja e emrit të saj, “M”.