Kuvendi Kosovës vazhdon punimet

Kuvendi Kosovës vazhdon punimet

Sot do të vazhdojë seanca plenare në Kuvendin e Kosovës.

Është planifikuar që të nis nga ora 11:00, njofton Insajderi.

Seanca e së enjtes u përcoll me debate, sidomos në mes të deputetëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Lëvizjes Vetëvendosje.

Kuvendi vazhdon punimet në pikat e mbetura nga seancat e kaluara. /Insajderi.com