fbpx

Ky do të jetë transferi i parë i Solskjaer

Ky do të jetë transferi i parë i Solskjaer

Trajneri norvegjez, Ole Gunnar Solskjaer, ka filluar të bëjë planet për sezonin e ardhshëm.

Solskjaer para pak javësh u zyrtarizua si trajneri i Manchester United dhe besohet se ai tashmë ka projektuar skuadrën e “Djajve të Kuq” se si do të duket sezonin e ardhshëm, më shumë në Insporti.com.