Ky është bukuroshi që futi në “sherr” Tayna-n dhe Kejvinën

Ky është bukuroshi që futi në “sherr” Tayna-n dhe Kejvinën

Askush nuk e dinte që Tayna dhe Kejvina ishin mikesha derisa të dyja u shfaqën në videoklipin e këngës ‘Kce’.

Përmes disa postimeve në rrjete sociale ato shpesh shoqërohen me njëra tjetrën, por duket se tani janë përfshirë në një “zënkë” të vogël.

Bëhet fjalë për Malumën, i cili ka përlqyer videon ku Tayna shfaqet duke kërcyer me këngën e tij.

“Është i zënë Maluma moj”, i kishte komentuar Kejvina duke e shoqëruar me emoji me nerva pasi që duket se modelja e ka fiksim këngëtarin.