Ky është çmimi marramendës i çantës së Shkenda Dubovës

Ky është çmimi marramendës i çantës së Shkenda Dubovës

Këngëtarja Shkenda Dubova është mjaft e famshme nëpër rrjetet sociale ku poston shpesh fotografi nga përditshmëria e saj.

Ajo shfaqet çdo herë elegante dhe me stil.

E veshur me një fustan të shkurtër i cili ia vë në pah linjat seksi, ajo çka bie në sy është çanta të cilën Shkenda e ka vendosur.

Siç shihet në foton e postuar, Shkenda po mban në krah një çantë mjaft të shtrenjtë, e cila i përket brendit “Fendi” e që kushton hiç më pak se 1 mijë e 980 franga zvicerane.