Ky është reagimi i Mc Kreshës, kur i lexon lajmet për ‘martesën’ e tij!

Ky është reagimi i Mc Kreshës, kur i lexon lajmet për ‘martesën’ e tij!

Një nga temat më të përfolura në mediat rozë këto ditët e fundit ka qenë lidhja e reperit shqiptar nga Kosova, MC Kresha.

Këtij të fundit i kanë rrjedhur online dy imazhe ku shihet përkrah me një vajzë e cila dyshohet të jetë e ‘dashura e tij misterioze’ që deri më sot s’e kishim parë.

SHIKO > Tri gjërat që Robert Berisha i bënë me një vajzë para se të shkojë në krevat

A me mbet pa martu, a çka po doni me thënë” është reagimi i këngëtarit kur sheh titullin e një lajmi të shkruar për të që ne në “Review” e kemi përzgjedhur për ta lexuar në kuadër të rubrikës “Titujt e portaleve”.

Reperi ka lexuar edhe disa tituj të tjerë ku si temë janë; ish e dashura e tij, Rozana Radi, zhveshjet, fotografimin në shtrat me një këngëtare të njohur si dhe ndërrimi i profesionit.

Kujtojmë që emisionin e plotë, “Review” me Nora Haxhën që është prodhim i gazetës online “Insajderi” mund ta ndiqni çdo të shtunë në RTV Dukagjini, duke filluar nga ora 20:10.

Më poshtë nga minuta e 35-të, e gjeni rubrikën e lartcekur. / © Review /

REVIEW / Intervista më e ‘djegstë’ ndonjëherë – i ftuar, MC Kresha