Ky moment nga tifozja e Arsenalit gjatë ndeshjes së mbrëmshme është bërë hit  

Ky moment nga tifozja e Arsenalit gjatë ndeshjes së mbrëmshme është bërë hit  

Arsenali është mposhtur mbrëmë nga Brighton në shtëpi me rezultatin 2:1 dhe kjo ishte ndeshja e nëntë pa fitore për ta.

“Topçinjtë” tani zyrtarisht janë në formën e tyre më të keqe që nga viti 1977. Më shumë në Insport.