Kylie Jenner ‘thyen’ Instagramin, pozon nudo

Kylie Jenner ‘thyen’ Instagramin, pozon nudo

Kylie Jenner është njëra nga miliarderet më të reja në botë.

Në të njëjtën kohë është pjesë edhe e programit “Keeping up With the Kardashians”, e cila drejtohet nga familja e tyre.

Së fundmi pos angazhimeve ajo ka vendosu të pozoj nudo teksa ka vendosur vetëm një sombrero në kokë, ndërsa ajo që shohim mbetet trupi i saj seksi.

Kylie ka mbuluar gjoksin me dorë, dhe qëndron këmbë për mbi këmbë për të mos rrezikuar më shumë seç duhet!

View this post on Instagram

vacation mode

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on