Labi në ditë bajrami befason një familje në Kaçanik

Labi në ditë bajrami befason një familje në Kaçanik

Këngëtari dhe humanisi, Labinot Tahiri, në ditën e Kurban Bajramit ia ka bërë një befasi një familjeje në Kaçanik.

Ai këtë familje e bërë me banesë të re.

“Shqiptarë të dashur, Zoti ju bekoftë që keni ndihmuar edhe këtë rast”, ka shkruar Labi në Facebook.

Në videon e publikuar nga video, kjo familje shihet e gëzuar për shtëpinë e re. /Insajderi.com