Lajm i keq për Manchester United para derbit me Liverpoolin

Lajm i keq për Manchester United para derbit me Liverpoolin

Paul Pogba dhe David de Gea do të mungojnë në superderbin e së dielës në Premierligë mes Manchester Unitedit dhe Liverpoolit, më shumë në Insporti.com.