Lajm i shkëlqyer për Real Madridin (VIDEO)

Lajm i shkëlqyer për Real Madridin (VIDEO)

Marco Asensio ka nisur të stërvitet me topin. Pas dëmtimit të rëndë që pësoi në fillim të sezonit sulmuesi spanjoll është duke u rikuperuar plotësisht dhe sot ka nisur punën me topin.

Asensio nuk është bashkuar ende me pjesën tjetër të grupit, por ka vijuar në mënyrë individuale për të qenë gati për Real Madrid, me shume ne Insporti.com