Lampardi e paralajmëron Liverpoolin për ndeshjen e Superkupës

Lampardi e paralajmëron Liverpoolin për ndeshjen e Superkupës

Frank Lampard ka folur në konferencë për shtyp para takimit të Superkupës së Evropës mes Chelseat dhe Liverpoolit.

Blutë dhe Reds do të ndeshen mes vete në Stamboll sot me fillim nga ora 21:00, ndërsa Lampard është optimist për një rezultat pozitiv të ekipit të tij.

“Jam optimist për ndeshjen e nesërme (sotme) dhe jam krenar që gjendem këtu duke menaxhuar ekipin”, ka thënë fillimisht Lampard në konferencë për shtyp.

Lexoni më shumë në Insporti